Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları   Sonuç İlk Yarı Durum
12:30 Sestao River Club Sodupe UC - - Başlamadı
14:00 Atletico Victoria CD Santa Ursula - - Başlamadı
15:00 Kitchee SC Buriram United FC - - Başlamadı
18:00 Aris Giannina - - Başlamadı
18:30 U.s. Real Forte Querceta Pistoiese - - Başlamadı
19:30 Panionios Panahaiki Patras - - Başlamadı
20:00 Alcoyano Murcia - - Başlamadı
20:00 Atletico Astorga Unionistas CF - - Başlamadı
20:00 Ucam Murcia AL Fayha FC - - Başlamadı
21:00 Panathinaikos Levadeiakos - - Başlamadı
İngiltere / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
14:30 Cardiff City Newcastle - - Başlamadı
17:00 Everton Southampton - - Başlamadı
17:00 Leicester City Wolverhampton - - Başlamadı
17:00 Totenham Fulham - - Başlamadı
17:00 West Ham Bournemouth - - Başlamadı
19:30 Chelsea Arsenal - - Başlamadı
17:00 Bristol City Middlesbrough - - Başlamadı
17:00 Hull City Blackburn - - Başlamadı
17:00 Ipswich Town Aston Villa - - Başlamadı
17:00 Leeds United Rotherham United - - Başlamadı
17:00 Millwall Derby County - - Başlamadı
17:00 Reading Bolton - - Başlamadı
17:00 Sheffield United Norwich City - - Başlamadı
17:00 West Bromwich QPR - - Başlamadı
17:00 Wigan Nottingham Forest - - Başlamadı
19:30 Preston North End Stoke - - Başlamadı
17:00 Accrington Stanley Charlton - - Başlamadı
17:00 Barnsley Wimbledon - - Başlamadı
17:00 Burton Albion Doncaster Rovers - - Başlamadı
17:00 Coventry City Plymouth Argyle - - Başlamadı
17:00 Fleetwood Town Rochdale - - Başlamadı
17:00 Peterborough Utd. Luton Town - - Başlamadı
17:00 Portsmouth Oxford United - - Başlamadı
17:00 Shrewsbury Town Blackpool - - Başlamadı
17:00 Southend United Bradford City - - Başlamadı
17:00 Walsall Gillingham - - Başlamadı
17:00 Wycombe Wanderers Bristol Rovers - - Başlamadı
15:00 Grimsby Town Lincoln City - - Başlamadı
17:00 Bury F. Green Rovers - - Başlamadı
17:00 Cheltenham Town Carlisle United - - Başlamadı
17:00 Crewe Alexandra MK Dons - - Başlamadı
17:00 Exeter City Newport County - - Başlamadı
17:00 Mansfield Town Colchester United - - Başlamadı
17:00 Northampton Town Cambridge United - - Başlamadı
17:00 Oldham Athletic Macclesfield Town - - Başlamadı
17:00 Port Vale Crawley Town - - Başlamadı
17:00 Stevenage FC Morecambe - - Başlamadı
17:00 Swindon Town Tranmere Rovers - - Başlamadı
17:00 AFC Fylde Dover Athletic FC - - Başlamadı
17:00 Aldershot Town FC Harrogate Town FC - - Başlamadı
17:00 Barnet FC Ebbsfleet United FC - - Başlamadı
17:00 Braintree Town FC Havant & Waterlooville FC - - Başlamadı
17:00 Bromley Gateshead - - Başlamadı
17:00 Eastleigh Wrexham - - Başlamadı
17:00 Halifax Town Dagenham & Redbridge FC - - Başlamadı
17:00 Hartlepool United FC Maidenhead United FC - - Başlamadı
17:00 Leyton Orient Boreham Wood FC - - Başlamadı
17:00 Maidstone United FC Barrow AFC - - Başlamadı
17:00 Salford City FC Chesterfield FC - - Başlamadı
17:00 Solihull Moors FC Sutton United FC - - Başlamadı
Almanya / Almanya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Kaiserslautern Hoffenheim - - Başlamadı
16:30 Linx Nürnberg - - Başlamadı
16:30 Pforzheim Leverkusen - - Başlamadı
16:30 SV 07 Elversberg Wolfsburg - - Başlamadı
16:30 SV DROCHTERSEN/ASSEL B.Münih - - Başlamadı
16:30 SV Rodinghausen SG Dynamo Dresden - - Başlamadı
16:30 TUS Dassendorf 1948 Duisburg - - Başlamadı
16:30 Ulm 1846 E.Frankfurt - - Başlamadı
16:30 VfR Wormatia 08 Worms Werder Bremen - - Başlamadı
19:30 Aue 1. FSV Mainz 05 - - Başlamadı
19:30 Oberhausen Sandhausen - - Başlamadı
19:30 TUS Erndtebruck 1895 Hamburg - - Başlamadı
21:45 FC Hansa Rostock Stuttgart - - Başlamadı
İspanya / LaLiga   Sonuç İlk Yarı Durum
19:15 Celta Vigo Espanyol - - Başlamadı
21:15 Villarreal Real Sociedad - - Başlamadı
23:15 Barcelona Deportivo Alaves Sad - - Başlamadı
20:00 Elche Granada - - Başlamadı
20:30 Lugo Malaga - - Başlamadı
21:30 Alcorcon Sporting Gijon - - Başlamadı
23:00 Cordoba CF Numancia - - Başlamadı
İtalya / Seri A   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Chievo Juventus - - Başlamadı
21:30 Lazio Napoli - - Başlamadı
Fransa / Ligue 1   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Guingamp Paris - - Başlamadı
21:00 Amiens Montpellier - - Başlamadı
21:00 Caen Nice - - Başlamadı
21:00 Dijon Nantes - - Başlamadı
21:00 Monaco Lille - - Başlamadı
21:00 Rennes Angers - - Başlamadı
16:00 Lens Troyes - - Başlamadı
19:00 Marignane US Tours FC - - Başlamadı
ABD / ABD MLS   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Seattle Sounders Los Angeles Galaxy - - Başlamadı
21:00 Ottawa Fury FC Indy Eleven - - Başlamadı
03:30 Houston Dash Washington Spirit 4 - 0 1 - 0 Bitti
Almanya Amatör / Regionalliga Bavaria   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 Ingolstadt 04 (A) SV Schalding-Heining - - Başlamadı
15:00 Nürnberg (A) Memmingen - - Başlamadı
15:00 SpVgg Greuther Furth II FC Augsburg II - - Başlamadı
18:00 FC Pipinsried FV Illertissen - - Başlamadı
14:00 VfL Wolfsburg II E. Norderstedt - - Başlamadı
15:00 Lubeck U.s.i. Lupo-Martini - - Başlamadı
19:30 Holstein Kiel II Hamburg (A) - - Başlamadı
15:00 Balingen Frankfurt - - Başlamadı
15:00 FK 03 Pirmasens SC Hessen Dreieich - - Başlamadı
15:00 Offenbacher FC Kickers 1901 Hoffenheim (A) - - Başlamadı
15:00 SV Waldhof Mannheim 07 Freiburg (A) - - Başlamadı
15:00 VfB Stuttgart II E. Stadtallendorf - - Başlamadı
15:00 Lippstadt 08 1. FC Kaan-Marienborn - - Başlamadı
15:00 SC Verl Wuppertaler - - Başlamadı
15:00 TV Herkenrath Bonner - - Başlamadı
Arjantin / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
01:00 Talleres De Cordoba Rosario Central 0 - 1 0 - 0 Bitti
03:00 Newell's Old Boys CA Independiente 2 - 2 1 - 2 Bitti
19:15 Defensa Y Justicia Atletico Tucuman - - Başlamadı
21:30 Banfield Gymnasia La Plata - - Başlamadı
23:45 Argentinos Juniors Godoy Cruz - - Başlamadı
Avusturya / Bundesliga   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Mattersburg Rz Pellets Wac - - Başlamadı
18:00 Salzburg Hartberg - - Başlamadı
18:00 Wacker Innsbruck St. Pölten - - Başlamadı
17:30 Austria Lustenau FC Juniors Oo - - Başlamadı
Avusturya Amatör / Bölgesel Lig Merkez   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 ATSV Stadl-Paura SC Kalsdorf - - Başlamadı
18:00 WOLFSBERGER AC FC Wels - - Başlamadı
19:30 Grazer AK FC Lendorf - - Başlamadı
19:00 SC Team Wiener Linien SKNV St. Pölten II - - Başlamadı
16:30 SVG Reichenau FC Langenegg - - Başlamadı
18:00 SK Bischofshofen SV Wals-Grunau - - Başlamadı
18:30 FC Anif VFB Hohenems - - Başlamadı
19:00 FC Dornbirn 1913 St. Johann - - Başlamadı
19:00 Schwaz SC Rheindorf Altach II - - Başlamadı
Azerbaycan / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:30 Sabayil Karabağ FK - - Başlamadı
19:30 Zira FK Keshla FK - - Başlamadı
Belçika / Birinci Grup A   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Sporting Lokeren Standart Liege - - Başlamadı
21:00 Cercle Brugge Zulte - - Başlamadı
21:00 KV RS Waasland Beveren ST. Truidense VV - - Başlamadı
21:30 KV Kortrijk KV Oostende - - Başlamadı
18:00 VC Westerlo Union Saint-Gilloise - - Başlamadı
21:30 FC Tubize KSV Roeselare - - Başlamadı
Beyaz Rusya / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:45 Minsk FC SMOLEVICHI - - Başlamadı
18:45 Torpedo Belaz Zhodino ISLOCH - - Başlamadı
Bosna Hersek / Premiyer Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Celik Zenica FK ZVIJEZDA 09 - - Başlamadı
18:00 FK KRUPA NK Gosk Gabela - - Başlamadı
18:00 FK Radnik Bijeljina FK Mladost Doboj Kakanj - - Başlamadı
Brezilya / Brezilya Serie A   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 Santos FC Sport Recife PE - - Başlamadı
01:15 Londrina PR Paysandu PA 2 - 1 1 - 1 Bitti
02:30 Vila Nova GO Crb Al 0 - 0 0 - 0 Bitti
03:30 Figueirense SC Goias GO 1 - 2 1 - 1 Bitti
22:30 Atletico GO Coritiba PR - - Başlamadı
22:30 Fortaleza CE BOA EC MG - - Başlamadı
22:30 Oeste SP Juventude RS - - Başlamadı
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 Botev Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - - Başlamadı
21:00 BOTEV VRATSA ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - - Başlamadı
Cezayir / 1.Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Paradou Ac CR Belouizdad - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 FC Fastav Zlin FK Teplice - - Başlamadı
18:00 FC Slovan Liberec Bohemians Prague 1905 - - Başlamadı
18:00 Mlada Boleslav SFC Opava - - Başlamadı
20:00 SK Slavia Prag FK Jablonec - - Başlamadı
11:15 FK Banik Sokolov FC Vysocina Jihlava 0 - 0 - 35'
11:15 FK Pardubice MFK Chrudim 1 - 0 - 35'
18:00 1.SK Prostejov FC Hradec Kralove - - Başlamadı
18:00 Vitkovice FK Varnsdorf - - Başlamadı
Çin / Çin Süper Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
14:35 Chongqing Lifan Shanghai Sipg - - Başlamadı
14:35 Dalian Yifang FC Henan Jianye - - Başlamadı
14:35 Guangzhou R&F FC Changchun Yatai - - Başlamadı
14:35 Guizhou Hengfeng FC Shandong Luneng - - Başlamadı
14:35 Pekin Renhe Beijing Guoan - - Başlamadı
14:35 Tianjin Teda Jiangsu Suning FC - - Başlamadı
14:30 Liaoning Shenyang Whowin Qingdao Hainiu - - Başlamadı
14:30 Nei Mongul Zhongyou F.c. Meizhou Hakka FC - - Başlamadı
Danimarka / 2. Lig, 1. Grup   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 Vejgaard BK FC Sydvest 05 - - Başlamadı
14:30 Kjellerup Dalum IF - - Başlamadı
15:00 Aarhus Fremad Tarup-Paarup If - - Başlamadı
15:00 Brabrand If Odder - - Başlamadı
14:00 Hallerup Skovshoved IF - - Başlamadı
15:00 Bk Frem Vanlose - - Başlamadı
15:00 Hillerod Fodbold Bronshoj - - Başlamadı
15:00 Marienlyst B 93 Kopenhagen - - Başlamadı
Ekvador / Seri A, Segunda Etapa   Sonuç İlk Yarı Durum
04:00 CSD Macara SD Aucas 2 - 1 1 - 0 Bitti
23:30 LDU Quito CD Tecnico Universitario - - Başlamadı
Estonya / Premium Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Paide Flora Nomme Kalju - - Başlamadı
Filipinler / Philippines Football League   Sonuç İlk Yarı Durum
11:00 Davao Aguilas Global Cebu FC 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
Finlandiya / Veikkausliiga   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FC Inter Turku Kuopio PS - - Başlamadı
17:00 Jyvaskyla Oulu - - Başlamadı
Galler / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Carmarthen Town AFC Llandudno FC - - Başlamadı
16:30 CEFN Druids AFC Llanelli Town AFC - - Başlamadı
Guatemala / Liga Nacional, Apertura   Sonuç İlk Yarı Durum
05:00 Petapa Municipal 0 - 1 0 - 0 Bitti
22:00 Deportivo Iztapa Siquinala FC - - Başlamadı
Güney Afrika / Premier Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Polokwane City Baroka FC - - Başlamadı
19:00 Cape Town City FC L. Golden Arrows - - Başlamadı
21:15 Bidwest Wits Supersport United - - Başlamadı
21:15 Chippa United FC Black Leopards - - Başlamadı
Gürcistan / Erovnuli Liga   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Chikhura Sachkhere FC Rustvai - - Başlamadı
19:00 Dinamo Tiflis FC Samtredia - - Başlamadı
Hırvatístan / 1.HNL Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 NK Istra 1961 NK Lokomotiva Zagreb - - Başlamadı
Hollanda / Eredivisie   Sonuç İlk Yarı Durum
19:30 Breda De Graafschap - - Başlamadı
19:30 Venlo Ajax - - Başlamadı
21:45 Fortuna Sittard PSV - - Başlamadı
21:45 Heracles Den Haag - - Başlamadı
İrlanda / Birinci Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
21:45 Cobh Ramblers College Dublin - - Başlamadı
İskoçya / 1. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 Dumbarton Arbroath - - Başlamadı
17:00 Forfar Athletic Stranraer - - Başlamadı
17:00 Montrose Brechin City - - Başlamadı
17:00 Raith Rovers East Fife - - Başlamadı
17:00 Stenhousemuir Airdrieonians - - Başlamadı
17:00 Albion Rovers Elgin City - - Başlamadı
17:00 Annan Athletic Queen's Park - - Başlamadı
17:00 Cowdenbeath Berwick Rangers - - Başlamadı
17:00 Edinburgh City Stirling Albion - - Başlamadı
17:00 Peterhead Clyde Bank - - Başlamadı
14:30 Partick Thistle Celtic - - Başlamadı
17:00 Aberdeen St Mirren - - Başlamadı
17:00 Dundee Ayr United - - Başlamadı
17:00 Dunfermline Hearts - - Başlamadı
17:00 Livingston FC Motherwell - - Başlamadı
17:00 Queen Of The South St Johnstone FC - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 Malmö Trelleborg - - Başlamadı
19:00 AFC Eskilstuna Jönköping Södra - - Başlamadı
14:45 Kristianstads Vaxjo Dff - - Başlamadı
16:00 Hammarby Eskilstuna United - - Başlamadı
17:00 FC Rosengard IFK Kalmar - - Başlamadı
İzlanda / Urvalsdeild   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 IBV Vestmannaeyjar Keflavik - - Başlamadı
Japonya / J-Lig 2   Sonuç İlk Yarı Durum
12:00 Mito Hollyhock JEF United Ichihara Chiba - - Başlamadı
12:00 Tokyo Verdy Oita Trinata - - Başlamadı
12:00 Ventforet Kofu Ehime - - Başlamadı
12:00 Yokohama Kamatamare Sanuki - - Başlamadı
13:00 Matsumoto Yamaga Machida Zelvia - - Başlamadı
13:00 Omiya Ardija Niigata Albirex - - Başlamadı
13:00 Renofa Yamaguchi Kyoto Sanga FC - - Başlamadı
13:00 Tochigi Avispa Fukuoka - - Başlamadı
13:00 Tokushima Vortis Montedio Yamagata - - Başlamadı
13:00 Zweigen Kanazawa Fagiano Okayama - - Başlamadı
Katar / Yıldızlar Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
17:25 Al-Khoor Al Shahaniya - - Başlamadı
19:35 Al-Khuraitiat Al-Arabi Doha - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 FK Akzhayik Uralsk Aktobe Lento - - Başlamadı
17:00 Atyrau Tobol Kostanay - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Kapanış   Sonuç İlk Yarı Durum
23:15 Alianza Petrolera Boyaca Patriotas Fc - - Başlamadı
22:00 Tigres Fc Cd Real Santander - - Başlamadı
23:00 Valledupar Fc Orsomarso - - Başlamadı
Kore Cumhuriyeti / K-Ligi Klasik   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Daegu FC Ulsan Hyundia Horang-I - - Başlamadı
13:00 Pohang Steelers Gyeongnam FC - - Başlamadı
13:30 Sangju Sangmu Phoenix Jeju Utd - - Başlamadı
13:00 Ansan Greeners FC Asan Mugunghwa FC - - Başlamadı
13:00 Suwon FC FC Anyang - - Başlamadı
Letonya / Virsliga   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 FK Jelgava Riga FC - - Başlamadı
20:00 FK Liepaja FS METTA/LU - - Başlamadı
Litvanya / A Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 FK Jonava FK Palanga - - Başlamadı
Macaristan / NB I   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Ferencvarosi Tc Paksi SE - - Başlamadı
20:30 Budapest Honved FC Vidi FC - - Başlamadı
20:30 Diosgyör Haladas - - Başlamadı
20:30 Puskas Akademia FC Kisvarda FC - - Başlamadı
20:30 Ujpest FC Mezokovesd SE - - Başlamadı
Makedonya / 1. MFL   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Rabotnicki Sileks Kratovo - - Başlamadı
Malta / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
19:30 Hamrun Spartans FC Floriana FC - - Başlamadı
19:30 Mosta FC ST Andrew FC - - Başlamadı
21:30 Sliema Wanderers Valetta - - Başlamadı
21:45 Tarxien Rainbows FC Gzira United Fc - - Başlamadı
Meksika / Primera Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
03:00 Tiburones Rojos del Veracruz Guadalajara Chivas 0 - 2 0 - 2 Bitti
05:00 Atlas FC CA Monarcas Morelia 0 - 1 0 - 1 Bitti
Norveç / İkinci Lig, Grup 1   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 Asker Honefoss - - Başlamadı
17:00 Grorud IL Fram Larvik - - Başlamadı
17:00 Nybergsund Elverum - - Başlamadı
19:00 Fredrikstad Baerum - - Başlamadı
14:00 Kjelsas Bryne FK - - Başlamadı
15:00 Vidar Egersund - - Başlamadı
16:00 FK Arendal Vard Haugesund - - Başlamadı
18:00 Hodd IL Kfum Oslo - - Başlamadı
16:00 Kolbotn Trondheims Orn - - Başlamadı
16:00 LSK Kvinner Arna-Bjornar - - Başlamadı
16:00 Lyn Klepp - - Başlamadı
16:00 Sandviken Roa - - Başlamadı
16:00 Stabaek IF Valerenga - - Başlamadı
Paraguay / Primera Division, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Independiente FBC CA 3 de Febrero - - Başlamadı
Peru / Primera Division, Açılış   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Deportivo Binacional Sporting Cristal - - Başlamadı
23:30 Ayacucho FC Deportivo Municipal - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Wisla Plock Arka Gdynia - - Başlamadı
21:30 Gornik Zabrze Lechia Gdansk - - Başlamadı
18:00 Rks Garbarnia Krakow Lodz - - Başlamadı
18:45 Chrobry Glogow Rakow Czestochowa - - Başlamadı
21:00 Katowice Wigry Suwalki - - Başlamadı
Portekiz / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 Chaves Portimonense - - Başlamadı
21:00 Boavista FC Benfica - - Başlamadı
23:00 Sporting Vitoria - - Başlamadı
13:15 Academica Pacos Ferreira - - Başlamadı
19:00 CD Cova Piedade Espinho - - Başlamadı
19:00 CD Mafra Vitoria Guimaraes B - - Başlamadı
19:00 FC Porto B Sporting Farense - - Başlamadı
20:00 Sporting Braga B Estoril Praia - - Başlamadı
Romanya / Romanya 1. Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 AFC Astra Giurgiu AFC Dunarea 2005 Calarasi - - Başlamadı
21:00 FC Viitorul Constanta Gaz Metan Medias - - Başlamadı
Rusya / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 CSKA Moskova FC Arsenal Tula - - Başlamadı
19:00 FC Krasnodar FC Spartak Moscow - - Başlamadı
21:30 Republican FC Akhmat Grozny FC Rubin Kazan - - Başlamadı
08:00 FC Luch FC Krasnodar-2 0 - 1 0 - 0 Bitti
15:00 FC Tom Tomsk Torpedo Armavir - - Başlamadı
15:00 FC Tyumen FC Sibir Novosibirsk - - Başlamadı
16:00 FC Shinnik Yaroslavl FC Zenit-2 St Petersburg - - Başlamadı
18:00 FC Avangard Kursk FC Baltika Kaliningrad - - Başlamadı
18:00 FC Chertanovo Moscow FC SKA-Khabarovsk - - Başlamadı
18:00 FC Fakel Voronezh FC Khimki - - Başlamadı
18:00 FC Tambov FC Mordovia Saransk - - Başlamadı
19:00 PFC Sochi FC Nizhny Novgorod - - Başlamadı
10:00 FK Krasnodar FC Spartak Moscow 1 - 1 0 - 1 Bitti
15:00 FK Rostov FC Yenisey Krasnoyarsk - - Başlamadı
16:00 FC Akhmat Grozny Rubin Kazan - - Başlamadı
Sırbistan / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 FK Cukaricki FK Proleter Novi Sad - - Başlamadı
21:00 Mladost L Zemun Belgrade - - Başlamadı
21:00 Vojvodina OFK Backa Palanka - - Başlamadı
21:00 Vozdovac FK Dinamo Vranje - - Başlamadı
Singapur / S-Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
12:30 Albirex Niigata FC Geylang International - - Başlamadı
15:15 DPMM FC Hougang United FC - - Başlamadı
Slovakya / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
17:45 Nitra FC Spartak Trnava - - Başlamadı
20:00 FK Zeleziarne Podbrezova FC Vion Zlate Moravce - Vrable - - Başlamadı
20:00 MFK Zemplin Michalovce FK Senica - - Başlamadı
20:00 MSK Zilina Skf Sered - - Başlamadı
Slovenya / PrvaLiga   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 NK Celje NK Triglav Kranj - - Başlamadı
21:00 NK Aluminij Kidricevo NK Rudar Velenje - - Başlamadı
Şili / Primera Division   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 Audax Italiano Palestino 3 - 1 1 - 1 Bitti
18:00 San Luis De Quillota Union Espanola - - Başlamadı
21:00 Antofagasta Deportes Union La Calera - - Başlamadı
23:30 U. Chile O'higgins - - Başlamadı
18:00 Coquimbo Unido La Serena - - Başlamadı
18:00 Deportes Magallanes Csd Barnechea - - Başlamadı
18:00 Union San Felipe Santiago Wanderers - - Başlamadı
00:00 Deportes Puerto Montt San Marcos De Arica - - Başlamadı
Tunus / Lig 1   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 US Monastir Stade Tunisien - - Başlamadı
Türkiye / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
19:15 Bursaspor Kayserispor - - Başlamadı
21:45 Antalyaspor Atiker Konyaspor 1922 - - Başlamadı
21:45 Malatya Bld Fenerbahçe - - Başlamadı
16:30 Hatayspor K.Karabükspor - - Başlamadı
19:15 Osmanlispor Giresunspor - - Başlamadı
21:45 Altınordu Genclerbirligi SK - - Başlamadı
Türkiye Amatör / U21 Ligi, Süper Lig Grubu   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Bursaspor Kayserispor - - Başlamadı
16:30 Yeni Malatyaspor U21 Fenerbahce - - Başlamadı
17:00 Antalyaspor Atiker Konyaspor 1922 - - Başlamadı
16:30 Hatayspor Kardemir Karabukspor - - Başlamadı
17:00 Osmanlispor FK Giresunspor U21 - - Başlamadı
Ukrayna / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FC Lviv FC Shakhtar Donetsk - - Başlamadı
19:30 FC Dynamo Kiev FC Oleksandriya - - Başlamadı
Uruguay / Birinci Lig, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 CA Atenas de San Carlos Liverpool Montevideo - - Başlamadı
21:00 Danubio Montevideo Wanderers - - Başlamadı